- თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი, თებერვალი / 2011 – თებერვალი/2016 ქირურგი, მედიცინა, რეზიდენტი.
- თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი, საქართველო, სექტემბერი / 2002 – ივლისი / 2009 ექიმი, მედიცინის დიპლომირებული სპეციალისტი.
- ამერიკული ჰოსპიტალი თბილისი – 2022 წლიდან დღემდე.
- კლინიკა „გერმანული ჰოსპიტალი“ 2020 წლიდან დღემდე.
- თსუ საუნივერსიტეტო კლინიკა “ვივამედი” ზოგადი ქირურგი 2019 წლიდან დღემდე.
- მცხეთის წმ. მირიან მეფის და დედოფალ ანას სახელობის პრივატ კლინიკა ზოგადი ქირურგი 2016 წლიდან დღემდე..
- სს “ევექსის ჰოსპიტლები”ტრავმატოლოგიური ჰოსპიტალი ზოგადი ქირურგი 2015 წ ივლისიდან დღემდე.
- უმცროსი ექიმი, ს.ს.ი.პ თ.ს.ს.უ პირველი საუნივერსიტეტო კლინიკა, მიმღები და გადაუდებელი განყოფილება აპრილი/2015 წ.
- უმცროსი ექიმი, კატასტროფის სამსახური შპს ” ემერჯენსი სერვისი”, ოქტ / 2012 – 2015 წ.წ.
- უმცროსი ექიმი, პედიატრიული სასწრაფო დახმარების სამსახური შპს ” კონკორდ მედი”, დეკ / 2011 – იან / 2013,
- სტაჟიორი, შპს ” თბილისის სასწრაფო სამედიცინო დახმარების ცენტრი”, ოქტ / 2010 – იან / 2013.
- საზაფხულო სტუდენტური პრაქტიკა, ახალციხის რაი. საავადმყოფო, ივნ/2009 – აგვ/2009.
- კლინიკური კვლევების მკვლევარი.
- საქართველო ბაკურიანი 39 საერთაშორისო მულტიპროფილური სკოლა კონფერენცია სერთიფიკატი
- თურქეთი. ქ. სამსუნი. 19 მაისის უნივერსიტეტი, ივლისი / 2013 – აგვისტო / 2013 საზაფხულო სტაჟირების პროგრამა, სერთიფიკატი
- თურქეთი. ქ.რიზე, ქ. ტრაპიზონი. შავი ზღვის უნივერსიტეტი, ივნისი / 2013 – ივნისი / 2013 ტურქული ენის კურსები, სერთიფიკატი
- საქართველო თბილისი ქართულ- ამერიკული სამედიცინო და საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ასოციაცია, ივნისი / 2013 – ივნისი / 2013 21-22 ივნისს 2-ე საერთაშორისო მულტიპროფილური სამედიცინო კონფერენცია, სერთიფიკატი
- საქართველო თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი, აპრილი / 2011 – აპრილი / 2011 საქართველო-ისრაელის სიმპოზიუმი გადაუდებელი მედიცინა, სერთიფიკატი
- გადაუდებელი სამედიცინო დახმარების ცენტრი, ივნისი / 2010 – ივლისი / 2010 BLS, ALS, BTLD,
- სერთიფიკატი საქართველოს პარლამენტი, მაისი / 2009 – მაისი / 2010 სტაჟირება ჯანმრთელობის დაცვის და სოციალურ საკითხთა კომიტეტში, სერთიფიკატი