• 2015-დღემდე, ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მედიცინის ფაკულტეტი, დოქტორანტურა დერმატო- ვენეროლოგიაში, სადოქტორო თემა: „ დერმატოლოგიური ცხოვრების ხარისხის ინდექსი და პრობლემის დაძლევის სტრატეგია ფსორიაზით დაავადებულ პირებში“.
• 2011–2014 ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მედიცინის ფაკულტეტი, რეზიდენტურა დერმატო–ვენეროლოგიაში
• 2004–2010 ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მედიცინის ფაკულტეტი, ერთსაფეხურიანი სასწავლო პროგრამის სრული კურსი.
• 2011 – 2014 ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, მედიცინის ფაკულტეტი. რეზიდენტურის პროგრამა დერმატო-ვენეროლოგიაში. ”კანისა და ვენ-სნეულებათა სამეცნიერო კვლევითი-ეროვნული ცენტრი” (სამედიცინო ბაზა).
• 2004 – 2010 ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, მედიცინის ფაკულტეტი, სპეციალობა – სამკურნალო საქმე. ბაკალავრის დიპლომი (GPA 3.6), დიპლომირებული მედიკოსის ხარისხი.
• 2014 – დღემდე. “კანვენი” – კანისა და ვენსნეულებათა ს/კ ეროვნული ცენტრი, დირექტორი სასწავლო დარგში, ექიმი დერმატოლოგი.
• 2014 – დღემდე. ”ავერსის კლინიკა” ისნის და რუსთავის ფილიალები (www.aversi.ge). ექიმი დერმატოლოგი.
• 2014 (თებერვალი– ივლისი). ”კანისა და ვენსნეულებათა სამეცნიერო-კვლევითი ცენტრი”.
• კანის ნორმალური სტრუქტურა და ფუნქციები.
• დერმატოლოგიური დაავადებების მოლეკულური და ბიოქიმიური საფუძვლები.
• დერმატოლოგიური დაავადებების ეტიოლოგიური და პათოგენეზური ფაქტორების განსაზღვრა.
• ფარმაკოთერაპიის საფუძვლები.
• ჯანდაცვისა და ეპიდემიოლოგიის საფუძვლები.
• დაავადებების კლინიკური სურათის ანალიზი და დიაგნოსტიკური პროცედურების ჩატარება.
• დერმატოლოგიური დაავადებების მართვა და სამკურნალო სტრატეგიის განსაზღვრა.
• 2011-დღემდე – საქართველოს დერმატო-ვენეროლოგთა ასოციაციის წევრი;
• საქართველოს დერმოსკოპიის ასოციაციის პრეზიდენტი;
• დერმოსკოპიის საერთაშორისო ასოციაციის წევრი;
• 2014-დღემდე – საქართველოს მიკოლოგთა ასოციაციის წევრი;
• 2016-დღემდე – ევროპის დერმატო-ვენეროლოგთა აკადემიის წევრი.