- 1984-1992 – თბილისის სახელმწიო სამედიცინო უნივერსიტეტი, სამკურნალო ფაკულტეტი.
- 1993.01.08.-2000.01.03 – ექიმი-ტრავმატოლოგი მწვავე ტრავმის განყოფილებაში – „ტრავმატოლოგიისა და ორთოპედიის სამედიცინო ცენტრი“.
- 2000.01.03.-2014.09 – მიმღები განყოფილების გამგე (2000-2004), ექიმი-ტრავმატოლოგი შერწყმული ტრავმის განყოფილებაში – ს.ს. „ტრავმატოლოგი“.
- 2014 წლიდან – ორთოპედიული განყოფილების ექიმი, ქირურგი – სამედიცინო კორპორაცია ევექსი „ტრავმატოლოგიური ჰოსპიტალი“.
- 2018 წლიდან – ტრავმატოლოგ-ორთოპედი, ქირურგი – რეგიონული ჰოსპიტალი, შემდგომში კავკასიის მედიცინის ცენტრი, ტრავმატოლოგია-ორთოპედიის დეპარტამენტი.
- 2021 წლიდან – ტრავმატოლოგ-ორთოპედი, ქირურგი-“ამერიკული ჰოსპიტალი თბილისი”.
- 15.11.2003 – საქართველოს სახელმწიფო სამედიცინო აკადემია. სამედიცინო სოციალური ექსპერტიზის კათედრაზე „სამედიცინო-სოციალური ექსპერტიზა ტრავმატოლოგიური დახმარების დროს“.
- 03.12.2005 – ქირურგიის კათედრაზე ტრავმატოლოგიის კურსით „ქვედა კიდურების ტრავმული დაზიანებები“. ექსპერიმენტული და კლინიკური თერაფიის სამეცნიერო-კვლევითი ინსტიტუტი.
- 03.12.2005 – „ოსტეოპოროზი-დიაგნოსტიკა, კლინიკა, მკურნალობა და პროფილაქტიკა“ – თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი.
- 15.05.2006 – “გულმკერდისა და მენჯის ტრავმული დაზიანებები“ – უწყვეტი სამედიცინო განათლების დასწრებული პროგრამა (სახელმწიფო აკრედიტაცია N2003294).
- 28.03.2007 – „ქალასშიდა ჰემატომების და მათი ქირურგიული მკურნალობის კლინიკურ-ანატომიური საფუძვლები“ – საქართველოს სპორტული მედიცინის ასოციაცია. უწყვეტი სამედიცინო განათლების დასწრებული პროგრამა (სახელმწიფო აკრედიტაცია N2005038).
- 17.06.2007 – „ტრავმატოლოგიისა და კარდიოლოგიის თანამედროვე პრობლემები სპორტულ მედიცინაში“ – სახელმწიფო სერტიფიკატი.
- 22.03.2008 – GRUPPO BIOIMPLANTI: International Conference Hip and Knee Prothesis.
- 27.09.2009 – AO Foundation – AO Trauma Intermedullary Nailing Seminar.
- 27.09.2010 – AO Trauma Course-Principals in Operative Fracture Management.
- 13.05.2010 – Zimmer: Hip and Knee Reconstructive masterclass.
- 20.07.2013 – “Current Aspects of joint Replacement Surgery and Traumatology”.
- 23.09.2013. – AO Trauma Seminar – Upper Extermity Fractures and Complications.
- 18.06.2015 – Zimmer Institute Instructional Course – Primary Hip and Knee Arthroplasty. MSD: Joint Soft Tissue Injection Master Class Program
- საქართველოს ტრავმატოლოგ-ორთოპედთა ასოციაციის წევრი.
- 2003 წლიდან მონაწილეობს სხვადასხვა ადგილობრივ და საერთაშორისო კონფერენციებსა და კონგრესებზე.